Blog

İstanbul’un Her Noktasına Aynı Gün PROFİLO Teknik Servisi

Evimizin vazgeçilmezleri arasında olan beyaz eşyalar hayatımızın büyük bir bölümünde yer kaplamış durumdadır. Bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırırlar fakat maalesef ki bazen bu beyaz eşyalar her elektronik eşya gibi çeşitli nedenlerden ötürü bozulabilmektedir. Bu durumda kullanıcılarını zor durumda bırakan beyaz eşyalar bazen bir parça değişimine ya da bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar.

Her beyaz eşyaya belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılması gerektiği her teknik servisin istisnasız önerisidir. Hem bakım hem de onarım için kaliteli bir teknik servis firmasına ihtiyaç duyulur. Profilo Servis İstanbul özel teknik servis firması vermiş olduğu kaliteli hizmetle son dönemlerde sektörde oldukça adından söz ettirmektedir.

Profilo Servis İstanbul firmasının müşteri memnuniyetine önem vermeyi kendi politikası edinmiş bir firmadır. Bu durum ile sadece arıza durumunda değil bakım ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün Profilo marka beyaz eşya kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır. Profilo Servis İstanbul servismerkezi, beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizin herhangi bir hizmeti için talebiniz doğrultusunda adresinize gelir, daha sonra yerinizde arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise sizin adresinizde yerinde tamirini gerçekleştir. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanıızı kendi atölyelerine götürür, orada tamir ettikten sonra tekrar kendileri adresinize getirip kurulumunu yapar.

Profilo Servis aynı zamanda müşteri memnuniyetini de genel ilke olarak edinmiş bir firma. Çünkü uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterinin yanında olduğunu gösteriyor. Sizin de Profilo marka beyaz eşyanızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa gönül rahatlığıyla 444 88 48 numaralı telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.

WEB ADRESİ: https://www.profilo-servis.com

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm