Blog

İstanbul’da Beyaz Eşya Teknisyeni Olmak İster misiniz?

Beyaz eşyanızı yüksek ücret ödeyerek satın almış olabilirsiniz. Severek kullandığınız beyaz eşyanızın günün birinde arızalanması ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu noktada, arızalanan ürününüz için panik yapmak yerine vakit kaybetmeden beyaz eşya teknisyeni İstanbul hizmeti sunan bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Sitemizi inceleyerek arızalanan beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım hizmeti alma yolunda önemli bir adımı gerçekleştirmiş olursunuz.

Neler Vaat Ediyoruz?

Beyaz eşya teknisyeni İstanbul olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya ürünü için sizlere bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Bu tür ürünlerin tamirini olması gerektiği gibi gerçekleştiriyoruz. Marka ve modeller arasındaki farklılıkları dikkate alarak şeffaf bir çalışma yapıyoruz.

Beyaz eşya teknisyeni İstanbul; her şeyden önce üründeki arızayı doğru bir şekilde belirler. Buna ek olarak, üründeki problemin ne kadar sürede ortadan kaldırılacağını müşteri ile paylaşır. Takdir edersiniz ki, beyaz eşyalarımız günlük hayatımız için son derece önemli! Ev işlerinizin aksamaması ve yaşam alanınızın huzuru adına beyaz eşya bakım ve onarımını en kısa sürede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Çalışma sürecimizde arızanın niteliğini de müşteri ile paylaşıyoruz. Bu sayede, bakım ve onarımda uygulanacak olan aşamaları müşterinin öğrenmesini sağlıyoruz. Buna ek olarak, gerekli hallerde ürünü servise almaya gerek kalmadan yerinde onarmaya çalışıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, beyaz eşya teknisyeni İstanbul olarak üründe ilerleyen dönemlerde oluşması muhtemel arızaları da tespit ediyoruz.

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm