Blog

İstanbul Zanussi Teknik Servis

İstanbul merkezli firmamız, şehrin tüm semtlerine ulaşmayı başarmış durumda ve bununla da kalmadık… İzmir şubemiz ile de İzmir halkına en kaliteli servis hizmetini götürmeye devam ediyoruz. Şube sayılarımızı arttırmak kesinlikle sizlerin taleplerine bağlıdır ve taleplerin yoğunluğu ile birlikte bizler de şehirlere ulaşmaya devam ediyoruz. Özel Zanussi Teknik Servis firmasından hizmet alan ürün kullanıcıları, yaptıkları olumlu geri bildirimler ile birlikte bizleri daha kaliteli hizmet sunmaya teşvik ediyor. Gerçekten sizlerden aldığımız olumlu yorumlar bizleri daha iyi hissettiriyor. Çalışmalarımızı incelemek ve firmamız hakkında bilgi almak isterseniz eğer web sitemizden yardım alabilir ya da çağrı merkezi çalışanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Özel Zanussi Servis İçerenköy adresinden hizmet almak için taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır ve ekiplerimiz hızlı bir şekilde yaşam alanlarınıza ulaşarak sorunu yerinde inceleyecek ve kısa sürede sorunu çözecektir. Sorunlar ne olursa olsun hızlı bir şekilde hareket ediyor ve aslında deneyimlerimizi bu anlamda en iyi şekilde ortaya koyuyoruz. Sahip olduğumuz kadro gerçekten çok güçlü ve bu güçlü kadrodan alacağınız servis hizmetlerinde en ufak sorun yaşamayacağınızın garantisini de verebiliriz. Taleplerinizi ilettikten kısa bir süre sonra çalışmalar başlıyor ve daha da önemlisi ürünlerin sorunları hakkında sizlere detaylı bilgiler aktarıyoruz. Merak ettiğiniz ya da öğrenmek istediğiniz her şeyi sorabilir ve bizi daha yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Zanussi gibi üst düzey bir markanın altında çalışmak gurur verici ve bu gurur hepimizin! Ailemizde yer almak ve bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkese kapılarımız açık ve hata sonu da olsa bizleri ziyaret edebileceğinizi bilmenizi isteriz. Gelin ve bir an önce tanışalım.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm