Blog

Franke Bulaşık Makinesi Servisi Ataşehir’de Hizmetinizde

Son derece kaliteli standartlara sahip olan ve akıllı teknolojilerle bir araya gelen Franke markasının servis temsilciliğini gerçekleştiren firmamız, Franke kullanıcılarının her zaman servis desteğini en kaliteli standartlarda alabilmesine yardımcı oluyor.

Sürekli olarak gelişmeye devam eden ileri nesil teknolojileri ve bulaşık makinesi dünyasını yakından takip ederek, en yeni gelişmeleri sunduğu hizmetlerine başarılı bir şekilde entegre ederek, tüketiciye sunduğu servis hizmetlerinde aktif şekilde kullanan Franke Servis merkezimizde, her tip Franke bulaşık makinesi ürünü arızanız için kaliteli, hızlı ve profesyonel çözümler geliştiriliyor. Böylelikle artık atık Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinizin çok uzun yıllar yüksek verimlilik çalışma performansı verebilmesi sağlanabiliyor.

Franke Tamir Servisi Garantili Onarım

Franke Servis Ataşehir merkezinde görevli olan her bir teknik personelin Franke teknolojisini yakından tanıyor olması ve en yeni gelişmelerine ilişkin olarak eğitim seminerleriyle bilgi ve deneyime sahip olması sağlanıyor. Böylelikle en yeni çıkan Franke bulaşık makinesi ürününde dahi karşılaşılabilecek arızalar için hızlı ve kaliteli uygulamalar gerçekleştirilebiliyor.

Gezici teknik ekipleriyle desteklenen hizmet anlayışı çerçevesinde her zaman tüketicinin Franke arızalarından kaynaklı yaşayabilecekleri mağduriyetlerin en kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturularak her zaman Franke kalitesinin farkından faydalanabilmesi sağlanabiliyor. Franke Tamir Servisi merkezimizde sadece orijinal Franke yedek parça kullanımı gerçekleştirilerek, dayanıksız yedek parçaların yaratacağı sorunların önceden engellenebilmesi de sağlanıyor. Bu parça onarımı işlemleri için 1 yıllık garanti desteği de verilmektedir.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm