Blog

Baymak Kombi Reset Atma

Baymak kombi ülkemizde en fazla kullanılan kombi markalarından olmakla birlikte kullanıcıları tarafından markaya oldukça iyi dönüşler bildirilen markalardan biridir.

Kombiler sene içerisinde çok fazla kullanıldıkları için çok fazla hata kodları kullanıcılarının karşısına ekranda çıkmaktadır ve bunun çözümü için önerilen basamaklardan önce ve sonra yapılması gereken şey kombiye reset atmaktır. Bu sebeple Baymak kombi reset atma yöntemi kullanıcılar tarafından internette en fazla aranılan yöntemlerden birisidir.

Resetleme işlemi kombi modeline göre değişmekte olup baymak kombilerde genellikle kombinin üzerinde bir R harfi bulunmaktadır ve buraya bastıktan sonra kombinizin resetlendiğini göreceksiniz. Baymak Baxi Luna 3, Baxi Luna 24, Baymak Baxi Eco 240 Fi, Baymak Lambert Attivo, Baymak Falke Condense  modellerinde resetleme bu şekilde olup;

Baymak Dolcevita Kombi modellerinde ekrandaki k4 tuşuna bastıktan sonra R harfi gözükmektedir. Baymak Duo Tec model kombide ise ekranın en alt kısmındaki tuşa basıldığında reset yazısı gözükmektedir.

Baymak kombilerden hangi modeli kullanıyorsanız talimatlarda belirtilen tuşlara basmanız durumunda kombinizin resetlendiğini ve Baymak kombi reset atma sorunuza cevap aldığınızı göreceksiniz

No Comments

Leave a Reply

Call Now Button444 78 56