Blog

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak Kombi Off Yazıyor

Baymak kombi off yazıyor bu arızanın nedeni hangi kodlardır diye merak eden kullanıcılar bulunmaktadır.

Bu kodları şu şekilde açıklamak mümkündür:

  • BAXI COMBI E25 arıza kodu: Bu kod off yazısının sebeplerinden biridir. Kombinizin maksimum sıcaklığa ulaştığını gösteren bir arızadır. Kombi ekranında bu hata kodu ile karşılaşırsak üç yollu vananın konumu değişmiş olabilir. Isı eşanjörü veya ısıtıcı göbeği kireçlenmiş veya tıkanmış olabilir. Bu durumda tüketicilerin doğrudan yetkili servislerden destek alması gerekmektedir.
  • BAXI COMBI E35 arıza kodu: Bu kod, kombinizde alev olmadığı anlamına gelir. Bu durumda kombi tarağından sıcak su alamazsınız ve tarağınız ısınmaz. Tüketiciler kendi başlarına hiçbir şey yapamazlar ve off yazısının kalkmasını sağlayamazlar. Servis tarafından desteklenmelidir.
  • BAXI KOMBİ E97 HATA KODU: Kazan voltajı ile ilgili bir arıza olduğunu gösterir. Apartman girişindeki voltajın düşük olduğunu veya elektronik kartın zarar gördüğünü gösterir. Tüketiciler kendi başlarına müdahale etmemeli, yetkili servislerle iletişime geçmelidir.
  • E98/E99 HATA KODU: Kombi üzerinde görürseniz elektronik kartta sorun vardır. Off yazısının geçmesini istiyorsanız teknik servisle iletişime geçmelisiniz.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56