Blog

Baymak Kombi Musluk İşareti

Baymak Kombi Musluk İşareti

Baymak kombi musluk işareti bir arıza kodu değildir. Kombileriniz yaz konumunda olduğu sürece bu işaret dijital ekranda yer almaya devam edecek ve herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Yaz konumunda peteklere ısı verilmez ve sadece sıcak su alabilirsiniz. Olması gereken de zaten budur. Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu bir sorun değil, sadece bilgi sembolüdür.

Baymak Kombi Musluk İşareti
Baymak Kombi Musluk İşareti

Baymak marka kombi kullanıcılarının sorularına yanıt vermeye devam ediyor ve aynı zamanda bazı tavsiyelerde de bulunuyoruz. Ürünlerinizden yüksek verim almak ve ilerleyen yıllarda karşınıza çıkacak olan sorun riskini en aza indirgemek adına sizler de düzenli olarak bakım hizmeti almak durumundasınız.

Baymak servis ekipleri her daim aktif ve sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyorlar. Alacağınız bakım hizmetleri ile birlikte kombilerinizden elde edeceğiniz verimin yanı sıra aynı zamanda faturalarınızın miktarını da düşürmüş olacaksınız. Merak etmeyin firma bu konuda gayet hassas davranıyor ve en uygun rakamlar ile bakım hizmeti sunduklarını da hatırlatmak istiyoruz.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56