Blog

Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Baymak marka kombi kullanımında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi aralıklarla bakım hizmeti almanız gerektiğini aktarıyoruz. Doğu kullanım ve yine düzenli bakım hizmetleri ile birlikte sizler de ürünlerinizden çok daha yüksek verim elde edebilir ve aynı zamanda bu ürünlerin ömrünü de belli oranda uzatabilirsiniz.

Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor
Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Baymak kombi ışık yanıp sönüyor başlığı altında arızalara da göz atalım istiyoruz. bu arıza kodunun karşılığı, kombilerinizin bakım zamanı geldi demektir. Turuncu led yanıp sönmeye başladığı andan itibaren sizler de vakit kaybetmeden Baymak servis ekiplerini arayabilir ve servis taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Baymak, bakım hizmetleri konusunda gerçekten muazzam işlere imza atıyor. Az önce de söz ettiğimiz gibi ürünlerinizin ömrünü uzatmak adına periyodik bakım hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyaca en iyi şekilde yanıt veren firmalardan biri. Zaten sizler de ekip ile tanıştığınızda ne demek istediğimizi anlayacak ve bu kadronun ne kadar profesyonel olduğunu yine kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Baymak Kombi’de Işık Yanıp Sönüyor Ne Anlama Gelir?

Baymak kombi ışığı yanıp sönüyorsa, cihazın bir arıza durumunda olduğunu gösterir. Bu arızanın nedeni, kombinin birçok farklı parçasında oluşabilecek bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle, Baymak teknik servisiyle iletişime geçmeniz önerilir.

Baymak Kombi Işığı Yanıp Sönüyor, Ne Yapabilirim?

Baymak kombi ışığı yanıp sönüyorsa, öncelikle kombinin güç kaynağını kontrol edin. Ardından, cihazın filtresini kontrol edin ve gerekiyorsa temizleyin veya değiştirin. Eğer bu çözüm işe yaramazsa, Baymak teknik servisini arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Baymak Kombi Işığı Sürekli Yanıp Sönüyor, Ne Yapmalıyım?

Baymak kombi ışığı sürekli yanıp sönüyorsa, kombinin bir arıza durumunda olduğunu gösterir. Bu sorunun nedeni, kombinin birçok farklı parçasında oluşabilecek bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Baymak kombi teknik servisini arayarak, sorunu çözebilecek bir uzman teknisyene danışabilirsiniz.

Baymak Kombi Işığı Yanıp Sönüyor, Isıtma Yapar mı?

Baymak kombi ışığı yanıp sönüyorsa, cihazın ısınma işlevi etkilenebilir. Arıza, kombinin birçok farklı parçasında oluşabilecek bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Kombinin ısıtma işlevini kontrol etmek için, kombiyi açın ve suyun ısısını ölçün. Eğer su ısısı yeterince yüksek değilse, kombi ısınmıyor demektir. Bu durumda, Baymak teknik servisiyle iletişime geçmeniz önerilir.

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56