Blog

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor

Baymak kombi ışığı yanmıyor sorunu hakkında bilgi vermek adına buradayız. Teknolojik ürünlerinizde yaşadığınız sorun ve arızalarda önceliğiniz tabii ki profesyonel destek almak olmalıdır. Bu sorunda ise bireysel olarak yapabileceğiniz bazı hamleler mevcut. Dilerseniz o hamlelerin neler olduğuna da hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmayı deneyelim.

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor
Baymak Kombi Işığı Yanmıyor
  • Elektrik sorununa bağlı olarak kombiye ışık gelmiyor olabilir. Bunun için yaşam alanlarınızdaki diğer teknolojik ürünleri kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer yalnızca kombiye elektrik gelmiyor ve diğer ürünler çalışıyorsa yapmanız gereken şey kombinin hemen yanı başında bulunan sigortayı kontrol etmek olacaktır. Sigorta kapalı ise bu sorunu yaşamaya devam edeceksiniz. Açtığınız takdirde herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Adımları uyguladınız fakat sorun devam ediyorsa geriye bir tek çare kalıyor ve Baymak servis ekiplerini arayarak sizler de servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekip en hızlı şekilde ürünlerinizi inceleyecek ve sorunu tespit ettikten sonra da gerekli çözümü hızlı şekilde üretecektir.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56