Blog

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor

Baymak kombi ışığı yanmıyor sorunu hakkında bilgi vermek adına buradayız. Teknolojik ürünlerinizde yaşadığınız sorun ve arızalarda önceliğiniz tabii ki profesyonel destek almak olmalıdır. Bu sorunda ise bireysel olarak yapabileceğiniz bazı hamleler mevcut. Dilerseniz o hamlelerin neler olduğuna da hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmayı deneyelim.

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor Neden?

Baymak Kombi Işığı Yanmıyor
Baymak Kombi Işığı Yanmıyor
  • Elektrik sorununa bağlı olarak kombiye ışık gelmiyor olabilir. Bunun için yaşam alanlarınızdaki diğer teknolojik ürünleri kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer yalnızca kombiye elektrik gelmiyor ve diğer ürünler çalışıyorsa yapmanız gereken şey kombinin hemen yanı başında bulunan sigortayı kontrol etmek olacaktır. Sigorta kapalı ise bu sorunu yaşamaya devam edeceksiniz. Açtığınız takdirde herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Adımları uyguladınız fakat sorun devam ediyorsa geriye bir tek çare kalıyor ve Baymak servis ekiplerini arayarak sizler de servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekip en hızlı şekilde ürünlerinizi inceleyecek ve sorunu tespit ettikten sonra da gerekli çözümü hızlı şekilde üretecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Baymak kombi ışığı yanmıyor ne yapabilirim?

Baymak kombinizin ışığı yanmıyorsa öncelikle kombinin güç kaynağına bağlı olduğundan emin olun. Kombinin kontrol panelini kontrol edin ve eğer gaz valfi kapalıysa açın. Eğer bu adımlar problemi çözmüyorsa, bir teknisyen çağırmak için Baymak servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi ışığı yanıyor ama kombi çalışmıyor, ne yapabilirim?

Eğer Baymak kombinizin ışığı yanıyor ancak kombi çalışmıyorsa, bu genellikle bir sensör sorunu olabilir. Öncelikle kombinin filtresini kontrol edin ve temizlediğinizden emin olun. Eğer sorun hala devam ediyorsa, bir teknisyen çağırmak için Baymak servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi ışığı bazen yanıyor, bazen yanmıyor, sorun ne olabilir?

Baymak kombinizin ışığı bazen yanıp bazen yanmıyorsa, bu genellikle bir gaz basıncı sorunu olabilir. Öncelikle kombinin gaz vanasının tamamen açık olduğundan emin olun. Eğer sorun hala devam ediyorsa, bir teknisyen çağırmak için Baymak servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi ışığı yanıyor ancak su ısınmıyor, ne yapabilirim?

Eğer Baymak kombinizin ışığı yanıyor ancak su ısınmıyorsa, bu genellikle bir su basıncı sorunu olabilir. Öncelikle kombinin su basıncının yeterli olduğundan emin olun. Kombiye su basıncı takviyesi yapmanız gerekebilir. Eğer sorun hala devam ediyorsa, bir teknisyen çağırmak için Baymak servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi ışığı yanıyor ama gaz kokusu geliyor, ne yapabilirim?

Eğer Baymak kombinizin ışığı yanıyor ancak gaz kokusu geliyorsa, hemen kombinin gaz vanasını kapatın ve kapıları ve pencereleri açın. Daha sonra doğalgaz kaçağı olup olmadığını kontrol etmek için gaz tesisatçısına veya Baymak servisine haber verin. Gaz kaçağı durumunda, tehlike arz eden bir durum olduğu için kendiniz müdahale etmeyin ve yetkili bir teknisyen çağırın.

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56