Blog

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak kombi f13 hatası başlığı altında ilgili arıza koduna değineceğiz. Baymak marka kombilerinize bu tür bir uyarı ekranı karşınıza çıktıysa eğer yapmanız gerekenler gayet basit. Herhangi bir şekilde servis desteği almanız gerekmiyor ve az sonra bahsedeceğimiz adımları takip ederek sizler de arıza kodunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak Kombi F13 Hatası
Baymak Kombi F13 Hatası
  • F13 arıza kodunun karşılığı reset kilitlenmesi olarak biliniyor. Reset tuşu takılı kaldığı durumlarda bu sorun meydana geliyor. Aslında bir kullanıcı hatası ve gayet kolay çözümlenebiliyor. Reset düğmesine basılı tutup çektiğinizde bu sorun kısa süre içerisinde çözülür.
  • Reset düğmesi takılı kaldığı durumlarda kombi aktif bir şekilde çalışmayacaktır. Az önce bahsettiğimiz adımları takip etmeniz yeterlidir. Farklı bir sorun ile karşı karşıya iseniz eğer Baymak servis ekiplerini arayabilirsiniz. Ekipler, siz değerli kombi kullanıcılarına hizmet vermek adına hazır ve markanın bu konuda bir hayli başarılı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda rakamlar da tahmin ettiğinizden çok daha uygun olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Baymak kombim F13 hatası verdi, ne yapabilirim?

Baymak kombinizin F13 hatası vermesi, kombinizdeki bir arızayı işaret eder. Bu genellikle kombinin su basıncı düşük olduğunda veya kombiye hava kaçtığında ortaya çıkar. Öncelikle kombinizin su basıncını kontrol edin ve gerekirse su ekleyin. Eğer su basıncı normal seviyedeyse, kombinizin hava valfini kontrol edin ve gerektiğinde hava tahliye edin. Eğer bu işlemler problemi çözmezse, Baymak servisinden destek almanız gerekebilir.

Baymak kombimin su basıncı normal seviyede olmasına rağmen hala F13 hatası veriyor, ne yapmalıyım?

Baymak kombinizin su basıncı normal seviyedeyse ve hala F13 hatası veriyorsa, bu durumda kombinizin su basınç sensöründe bir arıza olabilir. Bu durumda, Baymak servisinden destek almanız gerekebilir.

Baymak kombimin hava valfini kontrol ettim ancak hala F13 hatası veriyor, ne yapabilirim?

Eğer Baymak kombinizin F13 hatası, su basıncı normal seviyede ve hava valfi sorunsuzsa, bu durumda kombinizin su basınç sensöründe bir arıza olabilir. Bu durumda, Baymak servisinden destek almanız gerekebilir.

Baymak kombimin F13 hatası neden tekrarlıyor?

Baymak kombinizin F13 hatası tekrarlıyorsa, bu durumda kombinizdeki bir sorunun çözülmemiş olabileceğini veya kombinizde farklı bir arıza olabileceğini gösterir. Bu nedenle, kombinizdeki sorunu tam olarak tespit etmek için Baymak servisinden destek almanız gerekebilir.

Baymak kombimin garanti süresi dolmuş, F13 hatası için ne yapabilirim?

Baymak kombinizin garanti süresi dolmuş olsa bile, kombinizin tamiri için Baymak servisinden destek alabilirsiniz. Bu durumda, kombinizdeki sorunun tam olarak tespit edilmesi ve uygun bir şekilde onarılması için Baymak servisinin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm