Blog

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak Kombi F13 Hatası

Baymak kombi f13 hatası başlığı altında ilgili arıza koduna değineceğiz. Baymak marka kombilerinize bu tür bir uyarı ekranı karşınıza çıktıysa eğer yapmanız gerekenler gayet basit. Herhangi bir şekilde servis desteği almanız gerekmiyor ve az sonra bahsedeceğimiz adımları takip ederek sizler de arıza kodunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Baymak Kombi F13 Hatası
Baymak Kombi F13 Hatası
  • F13 arıza kodunun karşılığı reset kilitlenmesi olarak biliniyor. Reset tuşu takılı kaldığı durumlarda bu sorun meydana geliyor. Aslında bir kullanıcı hatası ve gayet kolay çözümlenebiliyor. Reset düğmesine basılı tutup çektiğinizde bu sorun kısa süre içerisinde çözülür.
  • Reset düğmesi takılı kaldığı durumlarda kombi aktif bir şekilde çalışmayacaktır. Az önce bahsettiğimiz adımları takip etmeniz yeterlidir. Farklı bir sorun ile karşı karşıya iseniz eğer Baymak servis ekiplerini arayabilirsiniz. Ekipler, siz değerli kombi kullanıcılarına hizmet vermek adına hazır ve markanın bu konuda bir hayli başarılı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda rakamlar da tahmin ettiğinizden çok daha uygun olacaktır.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56