Blog

Baymak Kombi E8 Arızası

Baymak kombi e8 arızası başlığı altında kombi kullanıcılarını bilgi sahibi yapmaya devam ediyoruz. Teknolojik ürün kullanımında yapılacak en küçük hata ne yazık ki büyük ve bazen de geri dönüşü olmayan sorunları beraberinde getiriyor. Neyse ki bu sorun böyle bir sorun değil ve çözümü oldukça basit.

  • Düşük basınç arızası ile birlikte sizler de kombilerinizin dijital ekranında e8 kodunun yanıp söndüğünü fark edeceksiniz. Basınç ayarını nasıl yapacağınızı gayet iyi biliyorsunuz. Kombinin hemen alt kısmında yer alan vanayı açıp dijital göstergede 1.5 bar seviyesini ayarlamanız gerekiyor. bunu düzenli olarak yaptığınız takdirde bu sorun ile karşı karşıya gelmezsiniz.
  • Az önce de dile getirdiğimiz gibi servis çağırmanızı gerektirecek büyük bir sorun kesinlikle değil. Eğer sorunu çözemezseniz sizler de Baymak servis ekiplerini arayabilirsiniz. Uygun rakamlar eşliğinde hizmet alabileceğinizi hatırlatmış olalım. Bu konuda endişe duyacağınız ya da sizleri mağdur edecek bir adres asla değildir ve olmayacaktır.

No Comments

Leave a Reply

Call Now Button444 78 56