Blog

Baymak Kombi E23 Hatası

Kombi kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunları ele almaya devam ediyoruz. Baymak kombi e23 hatası da onlardan biri. Neler yapabileceğiniz üzerine konuşacağız. Sorunun altında yatan nedenleri ve yine ne şekilde çözüm üretmeniz gerektiğini de bu yazıda bulabileceksiniz.

  • Hava akışı ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz. Baca ile bağlantının yeteri kadar iyi sağlanamıyor olması ya da bu kısımda meydana gelen herhangi bir sorunda hava akışı problemi karşınıza çıkacaktır.
  • Bu sorunun asıl nedenlerinden biri de prosestat kaynaklıdır. Bu parçala ve anakart gibi parçalara bağlı sorunlarda müdahale etmenizi tavsiye etmiyoruz. İşi bilen birilerinden yani Baymak servis ekibinden yardım almak durumundasınız. Aksi takdirde yapacağınız her amatör müdahale kombilerinize biraz daha zarar verecek ve hatta ürün kullanılmaz hale gelecektir. Dikkatli olmakta fayda var ve lütfen servis hizmeti almaktan çekinmeyin. Abartılı rakamlar ödemeyeceksiniz ve daha da önemlisi kombilerinizin ömrünü uzatma şansı elde ediyor olacaksınız ve bu da en önemli artı detaylardan bir tanesidir.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56