Blog

Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi E07 Hatası

Baymak kombi E07 hatası yaşıyorsanız muhtemelen kombinizin baca termostat bağlatışıyla alakalı bir sorundur. Sistemsel bir sorun olduğu için kendinizin bir müdahale yapmamanız önemlidir. Aksi durumda sorun daha karmaşık bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda teknik servisimizi arayarak destek almanız gerekir.

Baymak Kombi E07 Hatası Sorununu Giderme

Baymak kombi E07 hatası sorununu giderme için söyleyeceğimiz hususları kontrol etmeniz gerekir. Bunların dışında yanlış bir müdahale yapmamanız önemlidir. Şu şekilde gerekli kontrolleri yapabilirsiniz:

  • Kombinizin göstergesinde E07 hatası çıkıyorsa baca termostatı kablosunda bir sorun olduğu anlamına gelir. Nadir bir sorun olarak karşımıza çıkar fakat bu sorunla karşılaşmanız halinde bacanızın tam olarak takılı olduğuna emin olun,
  • Kombinizin hava akışının sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin,
  • Dış cephe çalışmalarında kombi bacası kapanabiliyor. Bunun için kombi bacanızın tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Eğer tıkanmış ise hassas bir şekilde temizleyin…

Bunları yapmanız halinde sorun devam ediyorsa mutlaka teknik destek ekibimizden yardım almanızı tavsiye ederiz. Baymak servisimizi arayarak kombinizin kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Baymak Kombi E07 Hatası nedir?

Baymak Kombi E07 Hatası, kombideki bir arızanın işaretidir. Bu arıza genellikle su basıncı düşüklüğünden kaynaklanır ve kombi suyu ısıtamaz.

Baymak Kombi E07 Hatası neyden kaynaklanır?

Baymak Kombi E07 Hatası, kombideki su basıncının düşük olması nedeniyle ortaya çıkar. Bu sorun genellikle su eksikliğinden veya kombideki su basınç regülatöründeki bir arızadan kaynaklanır.

Baymak Kombi E07 Hatası nasıl giderilir?

Baymak Kombi E07 Hatasını gidermek için öncelikle kombinin su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Eğer su basıncı düşükse, kombiye su eklemeniz gerekir. Bu işlemi yaparken kombinin kullanım kılavuzundaki talimatları izlemeniz önemlidir. Su basıncı normal seviyeye geldiğinde, kombi otomatik olarak çalışacaktır.

Baymak Kombi E07 Hatası önlenemez mi?

Baymak Kombi E07 Hatası, kombinin normal işleyişi sırasında ortaya çıkan bir arızadır. Bu nedenle, kombinin düzenli bakımının yapılması ve su basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi, bu hatanın oluşma olasılığını azaltabilir.

Baymak Kombi E07 Hatası için teknik destek almak gerekiyor mu?

Baymak Kombi E07 Hatası genellikle basit bir sorundur ve genellikle kullanıcılar tarafından çözülebilir. Ancak, su basıncı normal seviyeye geldiğinde bile kombi hala çalışmıyorsa veya başka sorunlar varsa, teknik destek almak için Baymak servisine başvurmanız önerilir.

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

444 78 56
Klima Çözüm Arıza Çözüm Altus Servis Numarası Kombi Çözüm