Blog

Baymak Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Baymak Kombi E07 Hatası

Baymak kombi E07 hatası yaşıyorsanız muhtemelen kombinizin baca termostat bağlatışıyla alakalı bir sorundur. Sistemsel bir sorun olduğu için kendinizin bir müdahale yapmamanız önemlidir. Aksi durumda sorun daha karmaşık bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda teknik servisimizi arayarak destek almanız gerekir.

Baymak Kombi E07 Hatası Sorununu Giderme

Baymak kombi E07 hatası sorununu giderme için söyleyeceğimiz hususları kontrol etmeniz gerekir. Bunların dışında yanlış bir müdahale yapmamanız önemlidir. Şu şekilde gerekli kontrolleri yapabilirsiniz:

  • Kombinizin göstergesinde E07 hatası çıkıyorsa baca termostatı kablosunda bir sorun olduğu anlamına gelir. Nadir bir sorun olarak karşımıza çıkar fakat bu sorunla karşılaşmanız halinde bacanızın tam olarak takılı olduğuna emin olun,
  • Kombinizin hava akışının sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin,
  • Dış cephe çalışmalarında kombi bacası kapanabiliyor. Bunun için kombi bacanızın tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Eğer tıkanmış ise hassas bir şekilde temizleyin…

Bunları yapmanız halinde sorun devam ediyorsa mutlaka teknik destek ekibimizden yardım almanızı tavsiye ederiz. Baymak servisimizi arayarak kombinizin kontrollerini yaptırabilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56