Blog

baymak kombi e01 hatası

Baymak Kombi E01 Hatası

Gaz vanasının kapalı olduğu durumlarda sizler de Baymak kombi e01 hatası ile karşılaşabilirsiniz. Arıza kodunun tam karşılığı budur ve sorunun çözümü de bir hayli basittir. Gaz vanasını kontrol ederek ilk adımı atabilirsiniz. Gaz vanası açık ise muhtemelen bir kesinti var ve bu kesintinin sonlanmasını beklemek durumundasınız.

  • Bir diğer sorun ise su basıncının yeterli seviye olmaması durumudur. Su basınç seviyesini kombinin alt kısmında yer alan vanayı açarak dengeleyebilir ve ayarlamalarınızı da yine kendi başınıza yapabilirsiniz.
  • Son olarak kombilerinizi resetlemenizi tavsiye ediyoruz. Resetleme işlemi sonrası kombileriniz kaldığı yerden hizmet vermeye devam edecek ve herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.
  • Devam eden bir problem varsa ya da farklı bir sorun ile karşı karşıya iseniz sizle de hiç tereddüt etmende Baymak servis ekiplerini arayabilir ve konu ile ilgili şikayetlerinizi de anlık iletebilirsiniz. En hızlı şekilde sorunu çözmek için sizleri ziyaret edeceklerdir.

No Comments

Leave a Reply

Call Now Button444 78 56