Blog

baymak kombi e01 hatası

Baymak Kombi Çok Sık Devreye Giriyor

Baymak kombi çok sık devreye giriyor ise yapmanız gereken ilk iş yetkili servisimiz ile iletişime geçerek durumu anlatmak olmalıdır. Bakımı yapılmayan kombilerin bu sorunu yaşaması normaldir. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına kombinizin bakımlarını düzenli bir şekilde aksatmadan yaptırmanız gerekir.

Baymak Kombi Çok Sık Devreye Giriyor Sorununu Giderme

Baymak kombi çok sık devreye gidiyor sorununu giderme için söyleyeceğimiz adımları yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken yanlış ayarlamalar yapmamak ve kombinin içini açarak parçalarla oynamamaktır.

  • Kombinizin ısı ölçeri çok hassas bir derecede ayarlandıysa bu sorunun oluşması normaldir. Bunun için ısı ölçerinin ayarını kısmanız gerekir,
  • Kombinizin dijital ekranından alev ışığının yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz,
  • Kombinizdeki alev ışığı çok sık olacak şekilde yanıp sönüyorsa muhtemelen sirkülasyona bağlı bir sorun yaşanıyor olabilir. Bu da pompanın bozulduğu ya da bloke olduğu anlamına gelir. Pompanın kontrol edilmesi gerekir…

Bunları yaparak sorunun önüne geçebilirsiniz. Bunları yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa teknik servisimiz ile iletişime geçerek yardım almanızı öneririz.

No Comments

Leave a Reply

Özel Baymak Servis İletişim


Servisimiz ile ilgili merak ettiğiniz konular ile ilgili bize yazabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”312″]

Baymak Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Baymak Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Call Now Button444 78 56