Blog

baymak kombi a01 hatası

Baymak Kombi A01 Hatası

Baymak marka kombi kullanıcılarının bizlere ilettiği ve yardım talep ettikleri bazı sorunları ve aynı zamanda çözüm önerilerini aktarmaya devam ediyoruz. Kombileriniz ile ilgili sorunlara bireysel müdahalede bulunamıyorsanız eğer ne yapmanız gerektiğini sizler de gayet iyi biliyorsunuz.

Baymak kombi a01 hatasına değineceğiz:

  • Ateşleme sorunu olduğunu gösteren arıza kodudur. Burada sizlerin yapabileceği tek şey kombiye reset atmak ve bunu birkaç kez tekrar ettikten sonra kombilerinizi kontrol etmek olacaktır. Eğer sorun devam ediyorsa daha fazla zorlamanıza gerek yok. Baymak servis ekiplerini arayarak şikayetlerinizi dile getirebilir ve bu sorunun çözülmesi adına yardım talep edebilirsiniz. Firma elinden geldiğince sizlere yardımcı olacak ve sorunu da en hızlı şekilde çözecektir.
  • Ateşleme sorununda genellikle parça onarım ve değişim işlemi yerine getiriliyor ve bu aşamada orijinal parça tercihinde bulunduklarını da unutmamak gerekiyor. Diğer detaylar için servis ekipleri ile irtibat kurabilir ve sorunlarınız için sizler de yardım alabilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now Button444 78 56